maandag 28 december 2015

Afsluiting 2015 op hoog niveau met 2.08 meter


Op 26 december heeft Sven van Merode het jaar 2015 prachtig afgesloten. Tijdens een wedstrijd in Gent verbeterde hij zijn indoor persoonlijk record hoogspringen met maar liefst 4 centimeter en bracht het op 2.08 meter. Een week eerder behaalde Sven al de 2.00 meter in Apeldoorn. Deze twee wedstrijden zijn voor Sven de eerste indoor wedstrijden in de categorie van de A-junioren.

Nominatie sportman 2015
Voor het sportgala in Etten-Leur is Sven genomineerd voor sportman 2015. De nominatie vormt een mooie bekroning op 2015. Nu nog afwachten wat op 23 januari 2016 de beslissing van de jury zal zijn tijdens het sportgala in de Nobelaer.

Stemmen voor publieksprijs
Naast de kans op sportman 2015 is er ook de kans om de publieksprijs te winnen. Hiervoor kun je stemmen via de site van het sportgala. Ga hiervoor naar http://www.sportgala-ettenleur.nl/ Aan de linkerzijde van de pagina staat de mogelijkheid om te stemmen. Klik hierop en je kunt je stem uitbrengen op Sven van Merode. Stemmen kan nog tot 15 januari 2015. Stemmen van buiten Etten-Leur is ook toegestaan.

2015 in vogelvlucht
Zijn bijzondere rij prestaties in 2015 waren allereerst het NK indoor waar hij met 2.04m kampioen werd. Vervolgens het NK outdoor waar hij 2.07m noteerde en daarmee wederom kampioen van Nederland werd. Bij het NK van de mannen werd hij 4e met een hoogte van 2.10m. Deze hoogte was nog nooit eerder door een B-junior behaald! In heel het jaar 2015 was zijn gemiddelde over alle 20 wedstrijden boven de 2 meter.

Wedstrijd vooruitblik
Voor het indoorseizoen staat er nog drie wedstrijd in Apeldoorn op het programma. Eerst in januari nog een voorbereidingswedstrijd. In februari volgt dan eerst het NK indoor voor A-junioren en een week later het NK indoor bij de mannen. Afgaande op de afgelopen 2 wedstrijden beloven dit weer spannende wedstrijden te worden om de podiumplaatsen.