maandag 27 januari 2020

Seizoen opener voor hoogspringer Sven van Merode

Het jaar 2020 is nog maar net van start en Sven heeft al zijn eerste prestatie mogen noteren. Dit was 2.07m te Clarholze in Duitsland. Hierbij werd er een nieuwe aanloop getest wat tijdens de winteropbouw geproduceerd is. “Er is nog veel werk aan de winkel zeker op de details maar dat komt vanzelf wel, er is nog genoeg tijd voor het NK” aldus van Merode. Het Nederlands kampioenschap (NK) vind plaats in Apeldoorn eind februari.

Doelen voor 2020
Een nieuw jaar en daar horen natuurlijk nieuwe doelen bij. Allereerst wil van Merode fit en blessurevrij 2020 doorkomen. Dit staat eigenlijk bovenaan de lijst. Een nieuw persoonlijk record springen staat ook hoog op de lijst. Daarvoor moet Sven van Merode boven de 2.17m springen om een nieuw record te mogen noteren. Het mooiste zou zijn om boven de 2.20m te springen dit seizoen zeker in het jaar 2020.

Ook vinden er dit jaar weer Nederlands kampioenschappen plaats waar van Merode hoopt op eremetaal.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten