zondag 8 januari 2017

Wedstrijd Clarholzer (Duitsland)

Op zondag 8 januari was er in het Duitse Clarholzer een wedstijd waar het alleen maar om hoogspringen draait. De Duitse hoogspring top evenals goede hoogspringers uit TsjechiĆ«, Luxemburg en Duitsland zijn daarbij aanwezig. Ook een groot deel van de Nederlandse  hoogspringers neemt aan deze wedstrijd deel. Voor Sven paste deze wedstrijd dit jaar mooi in zijn programma. Zondag was het vroeg opstaan aangezien het wel een reis is van ruim 300 km.

De wedstrijd begon voor Sven op 1.91m en het was even zoeken naar het juiste gevoel. De ondergrond is namelijk voorzien van rubber matten. De hoogte van 1.96m en 2.00m verliepen vlotjes. Op 2.04m was het na drie pogingen einde wedstrijd. Met het resultaat van 2.00m was Sven zeker niet tevreden. Een aantal zaken gingen goed maar er zijn nog zeker onderdelen die kunnen verbeteren.