zondag 29 januari 2017

Sportgala Etten-Leur

Na de wedstrijd van AVPEC op 28 januari was het in vliegende vaart terug richting Etten-Leur. Vorig jaar was Sven gekozen tot Sportman 2015 en in 2014 had hij al een keer de publieksprijs gewonnen.

Sven was dit jaar een van de 11 kandidaten voor de verkiezing van “Sportman 2016”. Uit de kandidaten werden 3 genomineerde gekozen. Sven was een van de genomineerde en mocht op het podium komen en werd in de uiteindelijke verkiezing tweede.

Op de publieksprijs maken alle mannelijke en vrouwelijke kandidaten kans. Hiervoor is het zaak om zoveel mogelijk stemmen te verzamelen. Uit de in totaal 18 kandidaten behoorde Sven tot de top drie. Op basis van het aantal stemmen werd Sven ook hier tweede en kan hij terugkijken op een mooi Sportgala waar een mooi sportief jaar aan vooraf ging. Een ieder die gestemd heeft nog bedankt hiervoor!!