donderdag 20 juli 2017

Sven naar Finale van EJK

Hierbij even een korte EK junioren update vanuit Grosseto in Italiƫ. Het is Sven donderdag 20 juli gelukt de finale van het hoogspringen te halen! Met een foutloze reeks 1.95m - 2.00m - 2.05m - 2.09m en in de tweede poging over 2.12m behoort hij nu tot de twaalf finalisten (als 8e geplaatst). Zoals Sven het na de kwalificatie verwoorde "Lekker gesprongen en zaterdag nog een keer kalllen"

Aanstaand zaterdag 22 juli is om 18:05 de finale. De finale is te volgen op de live stream www.european-athletics.org

Op deze site is ook onder het item "Timetable & Results" live de stand in de wedstrijd te volgen.

Na dit jaar 4x Nederlands Kampioen te zijn dit jaar, de finale halen van het EK junioren heeft hij nog een doel op zijn verlanglijstje staan en dat is het Nederlands record bij de junioren verbreken. Sinds 1992 staat dit op 2.21m. We gaan zaterdag kijken hoe de finale verloopt en welke plaats hij kan veroveren