vrijdag 9 december 2016

Kandidaat voor Sportman 2016


Samen met 10 andere sporters uit Etten-Leur ben ik geselecteerd als kandidaat voor Sportman 2016. Op 28 januari 2017 vindt de bekendmakingplaats tijdens het Sportgala van Etten-Leur. Dit is altijd een prachtige avond met optredens van artiesten, dansgoepen, demonstaties van bekende en minder bekende sporten en uiteraard de bekendmaking van Sportman, Sportvrouw, Sportploeg van het jaar en is er ook een publieksprijs te winnen. Een aanrader om een keer te komen kijken naar dit (gratis) avondvullende sportgala.

Van 15 december tot 15 januari 2017 kan er gestemd worden voor de publieksprijs. Iedereen kan een stem uitbrengen op de sportman/sportvrouw die in aanmerking zou moeten komen voor deze prijs. Wil je op mij stemmen ga dan naar www.sportgala-ettenleur.nl